BLOG

1 YATIRIM NEDİR? | YATIRIM HAKKINDA BİLGİLER

Yatırım hakkında merak edilenleri bu yazımızda açıkladık. Yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

2 BOĞA PİYASASI NEDİR? | BOĞA PİYASASI NE ANLAMA GELİYOR?

Yatırım yaparken karşımıza çıkan terimlerden biri de boğa piyasasıdır. Peki, sıkça karşılaşılan bu boğa piyasası terimi nedir? Boğa piyasası hakkında merak edilenleri bu yazımızda açıkladık. Yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

3 AYI PİYASASI NEDİR? | AYI PİYASASI NE ANLAMA GELİYOR?

Herkesin korktuğu ayı piyasası nedir? Ayı piyasası hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Bu konu hakkında yazmış olduğumuz yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

4 ENFLASYON NEDİR? | ENFLASYON HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Enflasyon terimi günümüzce sıkça teleffuz edilmektedir. Peki enflasyon nedir? Enflasyon hakkında yazmış olduğumuz yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

5 ADİ HİSSSE SENEDİ NEDİR? | ADİ HİSSE SENEDİ HAKKINDA BİLGİLER

Hisse senedi almak isteyen yatırımcıların karşısına adi hisse senedi terimi çıkmaktadır. Peki adi hisse senedi nedir? Bu konu hakkında yazmış olduğumuz yazıyı okumak için fotoğrafı tıklayın.

6 EKONOMİ NEDİR? | MAKROEKONOMİ - MİKROEKONOMİ

Ekonomi nedir, çeşitleri nelerdir, makroekonomi ve mikroekonomi gibi kavramlar hakkında bilgi sahibi olmak için blog yazısını okuyabilirsiniz. Makaleyi okumak için fotoğrafı tıklayınız.

7 FİNANSAL OKURYAZARLIK - FİNANSAL OKURYAZARLIK NEDİR?

Finansal okuryazarlık, finansal okuryazar nedir ve finansal okuryazarlık nasıl geliştirilir gibi sorulara cevap olması açısından sizler için bu yazıyı hazırladık. Ayrıca finansal okuryazarlık kitapları tavsiyesi de verdik. Fotoğrafı tıklayarak yazıyı okuyabilirsiniz.

8 FED FAİZ ARTIRIRSA NE OLUR?

Fed faiz artırırsa ne olur, sorusunun sıkça sorulması nedeniyle sizler için bu soruya cevap vermek amacıyla bu yazıyı hazırladık. Bu yazıyı okuyarak fedin yatırımlarınız üzerinde ne gibi bir etkisi olacağını öğrenebilirsiniz. Yazıyı resme tıklayarak okuyabilirsiniz.

9 BORSA NASIL ÖĞRENİLİR?

Borsa nasıl öğrenilir, sorusu bizlere sıkça sorulmaktadır. Biz de sizlere cevap olması açısından bu yazıyı hazırladık. Yazıyı resme tıklayarak okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.